Lubisz zwierzęta?

Wybierz zawód z pasją!

Zapisz się wstępnie

Praska Akademia Liderów

Informujemy, że Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego nawiązało współpracę z Fundacją Rozwoju Osobistego "Przystań". W ramach tej współpracy przedstawiamy opis oferty szkoleniowej.

Praska Akademia Liderów powstała z potrzeby podzielenia się wiedzą i umiejętnościami osób ją tworzących zarówno z tymi, którzy są na początku swojej drogi zawodowej, jak i z osobami, które swoją podróż w pracy z człowiekiem rozpoczęli, a być może wkroczyli już na ścieżkę wypalenia i bezradności.

Nasza oferta szkoleń i warsztatów umiejętności praktycznych skierowana jest do pracowników oświaty, kuratorów, pracowników pomocy społecznej oraz studentów.

Co Wam zapewnimy?

Studenci, chcemy Wam przekazać wiedzę i narzędzia niezbędne do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Pracownicy oświaty, chcemy wzbogacić Waszą wiedzę oraz warsztat pracy i wyposażyć Was w najlepsze narzędzia do pracy z często trudnym, choć fascynującym młodym człowiekiem, a także pokazać jak zarządzać zmianą.

Kuratorzy, pracownicy pomocy społecznej, chcemy pokazać Wam jak ważnym elementem Waszej pracy może być coaching w pracy z rodziną, jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym, a także przekazać wiedzę o wyzwaniach i trudnościach z jakimi mierzy się dziś młody człowiek.

Szkolenia będą odbywać się pod adresem ul. Kijowska 3 w Warszawie we współpracy z Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego.

Zapisy na szkolenia prowadzone są przez Fundację Rozwoju Osobistego "Przystań".

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr tel. 602 822 385 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.