Lubisz zwierzęta?

Wybierz zawód z pasją!

Zapisz się wstępnie

Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko  w obrębie branż, na których się doskonale znamy.  

Pierwsza siedziba szkoły, jeszcze na Mokotowie, mieściła w sobie technikum weterynarii dla młodzieży. Obecna siedziba, w secesyjnej praskiej kamienicy, to placówka łącząca technikum weterynarii dla młodzieży i ośrodek kursów dla osób dorosłych. 

Kwalifikacje zdobywają u nas przyszli technicy weterynarii, pszczelarze, zoofizjoterapeuci, zoopsycholodzy, laboranci weterynaryjni. Proponujemy liczne warsztaty  dla średniego personelu weterynaryjnego, z udzielania pierwszej pomocy zwierzętom, wykonywania badań usg, badań hematologicznych. 

Pracują u nas pasjonaci - lekarze weterynarii, zootechnicy, fizjoterapeuci zwierząt, treserzy psów, groomerzy, hodowcy.

Przy szkole działa przychodnia weterynaryjna "Praska Przykotnia", która oprócz udzielania pomocy zwierzętom jest również miejscem praktyk dla uczniów i kursantów naszego technikum.

Marta Pacewicz Dyrektor

Marta Pacewicz
Dyrektor

Z wykształcenia lekarz weterynarii, od wielu lat łącząca leczenie zwierząt z pracą dydaktyczną. W wolnych chwilach z pasją podróżuje i fotografuje.

Izabela Mleczko Wicedyrektor

Izabela Mleczko
Wicedyrektor

Z wykształcenia ekonomista - socjolog, zainteresowanie w obszarze edukacji zawodowej młodzieży. Prywatnie mama dwójki dzieci z dużym poczuciem humoru.

Grzegorz Warchocki Dyrektor do spraw kształcenia dorosłych

Grzegorz Warchocki
Dyrektor do spraw kształcenia dorosłych

Pasjonuje się polityką w historii i poszukuje “historii” w polityce. Dydaktyk, członek uniwersyteckich zespołów ds. zapewniania jakości kształcenia. Prywatnie entuzjasta motoryzacji.

Joanna Kwiecińska Kierownik Sekretariatu

Joanna Kwiecińska
Kierownik Sekretariatu

mgr administracji, absolwentka Wyższej Szkoły Managerskiej o specjalizacji Bezpieczeństwo Publiczne. Opiekunka wielu bezdomnych psiaków.