Nasza szkoła od ponad 25 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko  w obrębie branż, na których się doskonale znamy.

Pierwsza siedziba szkoły, jeszcze na Mokotowie, mieściła w sobie technikum weterynarii dla młodzieży. Obecna siedziba, w secesyjnej praskiej kamienicy, to placówka łącząca technikum weterynarii dla młodzieży i ośrodek kursów dla osób dorosłych.

Kwalifikacje zdobywają u nas przyszli technicy weterynarii, pszczelarze, zoofizjoterapeuci, zoopsycholodzy, laboranci weterynaryjni. Lekarze oraz technicy weterynarii poszerzają wiedzę i umiejętności na kursach dietetyki psów i kotów oraz groomingu.

Pracują u nas pasjonaci - lekarze weterynarii, zootechnicy, fizjoterapeuci zwierząt, treserzy psów, hodowcy zwierząt.

Przy szkole działa gabinet weterynaryjny "Praska Przykotnia", który oprócz udzielania pomocy zwierzętom jest również miejscem praktyk dla uczniów i kursantów naszej placówki.

Marta Pacewicz Dyrektor

Marta Pacewicz
Dyrektor

Z wykształcenia lekarz weterynarii, od wielu lat łącząca leczenie zwierząt z pracą dydaktyczną. W wolnych chwilach z pasją podróżuje i fotografuje.

Izabela Mleczko Wicedyrektor

Izabela Mleczko
Wicedyrektor

Z wykształcenia ekonomista - socjolog, zainteresowanie w obszarze edukacji zawodowej młodzieży. Prywatnie mama dwójki dzieci z dużym poczuciem humoru.

Grzegorz Warchocki Wicedyrektor  Dyrektor do spraw kształcenia dorosłych

Grzegorz Warchocki
Wicedyrektor
Dyrektor do spraw kształcenia dorosłych

Pasjonuje się polityką w historii i poszukuje “historii” w polityce. Dydaktyk, członek uniwersyteckich zespołów ds. zapewniania jakości kształcenia. Prywatnie entuzjasta motoryzacji.

Joanna Kwiecińska Kierownik Sekretariatu

Joanna Kwiecińska
Kierownik Sekretariatu

mgr administracji, absolwentka Wyższej Szkoły Managerskiej o specjalizacji Bezpieczeństwo Publiczne. Opiekunka wielu bezdomnych psiaków.

Izabela Kwiecińska Pracownik Sekretariatu

Izabela Kwiecińska
Pracownik Sekretariatu

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie wolnym dużo podróżuje. Prywatnie właścicielka królika o imieniu Arabella.