Lubisz zwierzęta?

Wybierz zawód z pasją!

Zapisz się wstępnie

Warsztaty z wykonywania
badania hematologicznego

Warsztaty dedykowane: średni personel weterynaryjny

Czas trwania: 5/6 godzin zegarowych

Metodyka warsztatów: wykład, pogadanka, samodzielna praca pod nadzorem wykładowcy (pobór próbek, wykonywanie rozmazów oraz ich barwienie i ocena), badanie krwi na analizatorze morfologicznym, leukogram, praca w grupach przy analizie wyników.

Miejsce: Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego ul. Kijowska 3

Ilość uczestników: max 6 osób

Cena: 400 zł (każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu warsztatów)

Zapisy/pytania:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 618 96 92

Prowadzący

lek. wet. Joanna Kołodziejska-Lesisz

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego ukończyła otrzymując od Rektora Uczelni dyplom uznania za wyróżniające wyniki w nauce. Od tego czasu jako lekarz weterynarii pracuje ze zwierzętami towarzyszącymi i gospodarskimi (bydło domowe).

Celem dalszego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności podjęła naukę na Stacjonarnych Studiach Doktoranckich Weterynaryjne Nauki Kliniczne w Katedrze Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej. Stale uczestniczy w licznych kursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Zdobyte informacje przekazuje studentom trzeciego roku weterynarii podczas obligatoryjnych zajęć z przedmiotu pt. „Diagnostyka laboratoryjna i kliniczna”. Ponadto angażuje się w aktywizowaniu studentów poprzez organizowanie oraz prowadzenie zajęć w ramach Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych. 

Dodatkowo autor wielu publikacji Kwartalnika Związku Kynologicznego w Polsce. Od 2012 roku współpracuje również z Prywatnym Technikum Weterynarii Nr 1 w Warszawie jako nauczyciel przedmiotów zawodowych oraz trener kursów finansowanych z dotacji unijnej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (program operacyjny Kapitał Ludzki).