Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Pracowałam w całodobowych lecznicach dla zwierząt oraz kameralnych gabinetach weterynaryjnych. Zawsze marzyło mi się prowadzenie swojego miejsca, w którym mogłabym leczyć czworonogi. To pragnienie udało mi się spełnić, zakładając w 2019 roku przyszkolny gabinet weterynaryjny Praska Przykotnia, którego jestem kierowniczką.

Z edukacją branżową związały mnie życiowe sploty wydarzeń. W roku 2004 podjęłam się prowadzenia lekcji zawodowych w Prywatnym Technikum Weterynarii w Warszawie. Wkrótce zostałam również kierowniczką praktycznej nauki zawodu, a po kilku latach wicedyrektorką. Z rokiem 2014 objęłam natomiast stanowisko dyrektorki Szkoły.

Posiadam tytuł egzaminatorki Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie technik weterynarii. Dwukrotnie brałam też udział w pracach MEN oraz ORE nad podstawą programową kształcenia techników weterynarii oraz nad planem i programem nauczania zawodu. Byłam także moderatorką spotkań branży rolno-hodowlanej dotyczących przyszłości tej grupy zawodowej.

Z mojej inicjatywy powstało Polskie Stowarzyszenie Techników Weterynarii, którego obecnie jestem wiceprezeską.

Prywatnie jestem wielbicielką kotów, tych mruczących i ocierających się, jak i tych fukających i pokazujących pazury. Największą satysfakcję czerpię z pracy z kocimi pacjentami. Rozwijając się zawodowo, planuję iść w stronę holistycznej opieki nad nimi z naciskiem na ich potrzeby behawioralne.

Usłyszeć mnie można między innymi w podcaście Radia dla Ciebie, w którym razem z Prezesem PSTW – Adamem Wróblem, opowiadamy o jasnych i ciemnych stronach zawodu technika weterynarii.