Bibliotekoznawstwo

  1. Sylwia Bąbik – kierownik biblioteki pedagogicznej w Grodzisku Mazowieckim, autorka publikacji w prasie krajowej oraz w informatorze PBW – artykuły i poradniki bibliotekarskie
  2. Bogumiła Wolniewicz – nauczyciel dyplomowany, opiekun praktyk studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, kwalifikacje do pracy w bibliotekach z dziećmi niepełnosprawnymi

Przyroda

  1. Marian Sobiechowski – nauczyciel geografii mianowany, kwalifikacje z zakresu ochrony przyrody i edukacji ekologicznej
  2. Bożena Kozyra – kwalifikacje z zakresu pedagogiki leczniczej, opiekun praktyki pedagogicznej studentów Wydziału Pielęgniarstwa Akademii Medycznej w Lublinie
  3. Zofia Wojciechowska – kwalifikacje z zakresu pedagogiki leczniczej, opiekun praktyki pedagogicznej studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej i Uniwersytetu Warszawskiego

Kwalifikacje pedagogiczne

  1. Ewa Sienkiewicz – pedagog szkolny, studium Socjoterapii Profilaktyki Uzależnień, kwalifikacje z Kinezjologii edukacyjnej
  2. Regina Krajewska – nauczyciel dyplomowany, manager oświaty, ekspert w zespole komisji kwalifikacyjnych Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy

Pedagogika lecznicza

  1. Edyta Jurek – nauczyciel terapeuta, kwalifikacje reedukatora i pedagoga terapeuty w zakresie pracy kompensacyjno – wyrównawczej z dziećmi z problemami rozwojowymi
  2. Danuta Olesik – Rzeplińska – kwalifikacje z zakresu socjoterapii, pomocy psychologicznej i zarządzania oświatą, pedagog, trener pierwszego stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
  3. Agnieszka Klonowska – dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Grodzisku Mazowieckim, organizator i opiekun praktyk dla studentów Wydziału Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Zarządzanie oświatą

  1. Edyta Jurek – nauczyciel terapeuta, autorka publikacji: Wewnątrzszkolny System Oceniania w SP Nr 310, Wzorcowy statut dla szkół podstawowych, Projekty programu naprawczego dla szkoły podstawowej i gimnazjum
  2. Regina Krajewska – nauczyciel dyplomowany, manager oświaty, ekspert w zespole komisji kwalifikacyjnych Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy

Oligofrenopedagogika

  1. Agnieszka Klonowska – dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Grodzisku Mazowieckim, organizator i opiekun praktyk dla studentów Wydziału Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
  2. Bogumiła Wolniewicz – nauczyciel dyplomowany, opiekun praktyk studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, kwalifikacje do pracy w bibliotekach z dziećmi niepełnosprawnymi

Terapia pedagogiczna

  1. Danuta Olesik – Rzeplińska – kwalifikacje z zakresu socjoterapii, pomocy psychologicznej i zarządzania oświatą, pedagog, trener pierwszego stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
  2. Ewa Sienkiewicz – pedagog szkolny, studium Socjoterapii Profilaktyki Uzależnień, kwalifikacje z Kinezjologii edukacyjnej

Muzyka, plastyka

  1. Irmina Dubaniowska – Kutek – nauczyciel mianowany, organizator wystaw, wernisaży, prelekcji, kustosz w Galerii SD w Warszawie
  2. Adam Pietruszka – magister sztuki w zakresie edukacji muzycznej, organizator koncertów, założyciel zespołów instrumentalno – wokalnych
  3. Piotr Śledziewski – wykładowca w pracowni rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, organizator wernisaży i licznych wystaw sztuki współczesnej w Galerii SD w Warszawie

   wróć do poprzedniej strony