Nasza szkoła od 20 lat kształci techników weterynarii oraz techników branży rolniczej – rolnik, ogrodnik, pszczelarz. Ciągle rozwijamy się w dobrze nam znanych obszarach edukacyjnych. Proponujemy liczne warsztaty i kursy zawodowe dla średniego personelu weterynaryjnego oraz ciekawe szkolenia dla właścicieli zwierząt.

Marta Pacewicz

Dyrektor

Z wykształcenia lekarz weterynarii, od wielu lat łącząca leczenie zwierząt z pracą dydaktyczną. W wolnych chwilach z pasją podróżuje i fotografuje.

Michał Babski

Dyrektor Szkoły Policealnej

mgr zootechniki. Od wielu lat Dyrektor szkoły policealnej i organizator licznych kursów zawodowych z branży rolniczej. Miłośnik zwierząt i roślin.

Joanna Kwiecińska

Kierownik Sekretariatu

mgr administracji, absolwentka Wyższej Szkoły Managerskiej o specjalizacji Bezpieczeństwo Publiczne. Opiekunka wielu bezdomnych psiaków.

Izabela Kwiecińska

Sekretarka

studentka Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W wolnych chwilach zwiedza świat słuchając muzyki